Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik Nedir ?

Firmanızın dijitaldeki imzasıdır.

Kurumsal kimlik; bir firmanın ya da firma felsefesinin, halk önündeki kimlik tasarımı, kamuoyu ile iletişimi, duruş ve davranışını kapsayan bir kimlik çalışması ve kurum ya da kuruluşun toplum önündeki yüzüne verilen isimdir.

Kurumsal Kimlik Firmanıza Neler Katar ?

Firmanızı internet ortamından kimliğin kaliteli olması size neler kazandırır?
Firmanızı bilinirliğini artırır
Ürün ve hizmet kalitenizi yansıtır.
Rakiplerinizden ayrılmanızı sağlar

Neden Kurumsal Kimlik?

Firmanızın kurumsal imajlarını oluşturmalarının nedenlerini aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz.
 • Reklam için hedef kitle oluşturmak.
 • Medyayı bilgilendirmek.
 • Satışları teşvik etmek / artırmak.
 • Kurumun itibarını oluşturmak.
 • Çalışanlar için bir kimlik yaratmak.
 • Kazancı haklı çıkarmak ve bunun rolünü açıklamak.
 • İç uyumu oluşturmaya ve çalışanlar arasında değerleri tespit etmeye ve paylaşıma yardım etmek.
 • Finansal kurumlar ve yatırımcıları etkilemek.
 • Kurumun yeni yönetimine ve isim değişikliğine işaret etmek.
 • Halkla, yönetimle, özel gruplarla ve diğer fikir liderleri ile iyi giden ilişkileri geliştirmek, desteklemek.
 • Rekabete dayanan konumlandırma stratejisi olarak kimlik çalışmalarını kullanmak.
Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

Firmaların sektörlerinde var olmalarını, ürünlerini en iyi şekilde tanıtmaları için tanıtımlarını her anlamda, doğru ve sağlıklı şekilde yapmaları gerekmektedir.  Tanıtım bir bütündür. Donanımlı firmamız, 4m yazılım olarak, firmalarınızın tanıtımlarının ve ürün satışlarının mükemmel şekilde yapılması için hizmetlerimizi sunmaktayız. Bu çalışmalarımız özetlenecek olursa, web tasarım, e ticaret hizmetlerimiz, kurumsal kimlik tasarımları ve çalışmaları, sosyal medya yönetimi, adwords reklam hizmeti, kurumsal seo hizmeti olarak sıralanabilir. 

Firmaya özel şekilde yapılan hizmetlerimiz, danışan firmalarımızın amaçlarına mükemmel şekilde ulaşmalarını sağlamaktadır. Bu noktada, ürün satışlarını geliştiren, kar oranlarını artıran çok sayıda danışan firmamız olduğunu belirtelim. Her işimizde yüksek özen ve detaylı çalışmalarımız sunulur.

Kurumsal kimlik, imajını olumlu yönde oturtmak isteyen bir firma için çok önemlidir. Önemli olmalıdır. Firmaların birçok şekilde tanıtımları olabilir. Bunlardan biri de basılı ürünlerin hazırlanması ve sunulmasıdır. Takvim, ajanda, dosya, zarf, bloknot, dosya kağıdı, kalem, takvim, kartvizit, resmi belgeler gibi ürünler basılarak, üzerlerinde firma logosu eklenebilir. Bu yönde ürünlerin hazırlanması, hem personel tarafından kullanılması, hem de müşterilere sunulması, firmamın imajında mükemmel olumlu etki sağlar. Müşterilere sunulacak çeşitli promosyon ürünler için de bu uygulama yapılabilir. Firmamın özelliklerini yansıtan ve sanatsal anlamda göz okşayan bir logonun belirlenmesi, logo tasarımı, bu tasarımın yukarıda sayılan ve benzer ürünler üzerinde tasarlanması işlemleri için firmamıza başvurabilirsiniz.

Sitemizde bulunan benzer çalışmalarımızı ve referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Bu örneklerden benzer tasarımlar yapabileceğimiz gibi, tamamen sizin isteklerinizi dikkate alarak özgün çalışmaları da yapabiliriz. Personelin kullanması ve müşterilere sunma noktasında logolu ürünlerin etkisini, firmamızdan bu hizmeti aldığınız anda anlayacaksınız. Hem kurumsal kimlik çalışmalarımız, hem de diğer hizmetlerimiz için sitemizden iletişime geçebilirsiniz. Sitemizin iletişim bölümü her zaman iletişime açıktır. Uzman personelimiz, eğitimi son derece yeterli, işini severek yapan, yaratıcı, deneyimli isimlerden oluşmaktadır. Danışan her firma bizim için değerlidir. Her firmanın özelliklerine uygun, her firmaya özel çalışmalarımız bulunmaktadır. Bu sayede, hedefi on ikiden vurmaktayız. Ürünlerinizin ve firmanızın en doğru şekilde tanıtımı için bize her zaman danışabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik Blogu

No posts found